Prihlásiť sa
Už iba 35 € na dopravu za 1.98 €
Už iba 50 € na dopravu zadarmo

Podola

» Viac o vinárstve
Podola

Vinársky dom Petra Podolu je celý názov tohto vinárstva. Peter Podola je reprezentantom, majiteľom a pivničným majstrom. Prvopočiatky vinárstva sú v predchádzajúcich skúsenostiach generácií rodiny z okolia Valtíc. Mať veľké ciele, svoj osobitý vlastný štýl so súhrou moderných technológií je zárukou pestrej a solídnej produkcie vín. V roku 2000 vinárstvo investovalo do podstatnej technologickej obnovy so zámerom byť prémiovým vinárstvom, so schopnosťou naplniť očakávania náročných zákazníkov.

Vinárstvo si zakladá pri spracovaní na výberovej kvalite vstupujúceho hrozna do vinifikácie. V prevažnej miere nakupujeme hrozno, pochádza z regiónov Strekova a Mužle od dlhodobých partnerov a pestovateľov Ing. Miroslava Petrecha a Attila Szabó.

Vína vinárstva v Kopčanoch pri Holíči sú takmer všetky výberové, prívlastkové s osobitým charakterom. Ročná produkcia vinárstva je cca 96 tisíc fliaš. Charakteristická je pestrá ponuka vín. Naším spoločným cieľom je Vám sprostredkovať krásny pocit, potešenie z vína pre každú príležitosť.Peter Podola Breslava 2018 neskorý zber
Skladom: ihneď
6.50 €
Peter Podola Dunaj 2016 výber z hrozna 0.5L
Skladom: ihneď
7.65 €


Eshop prevádzkuje spoločnosť Grandvino s.r.o. Tel: +421 948 244 889 Email: obchod@akevino.sk