Prihlásiť sa
Už iba 35 € na dopravu za 1.98 €
Už iba 50 € na dopravu zadarmo

Akciové balíčky:

Muškát moravský Zlatý z Paríža 5+1 zadarmo

Zlato z Paríža a víno pod 6 eur? Neskutočná vec sa podarila Braňovi Nichtovi z Čajkova. Jeho urputná snaha o perfektné vinohrady a spracovanie výhradne svojho hrozna konečne priniesli zaslúžené ovocie. Vína rady CIRCUM sú poctivé a priamočiare vína určené nie do archívu ale na pitie. Preto získať Zlato a to ešte na prestížnej svetovej súťaži vo Francúzsku s takýmto typom vína je niečo fantastické. Vychutnajte ho v našom balíčku. POZOR, LIMITOVANÁ PONUKA!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Víno Nichta CIRCUM Muškát moravský 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša Víno Nichta CIRCUM Muškát moravský 2017 polosuché

Cena: 28.50 €
Roesler 5+1 zadarmo

Roesler je odroda vyšlachtená v Rakúsku, dáva bohaté a plné vína s hlbokou, ovocnou aromatikou. Kto neochutnal bude milo prekvapený. Konečne aj na Slovensku vieme vyrobiť mohutné červené víno južanského typu. Ochutnajte v balíčku, pravdepodobne si toto víno obľúbite. Balíček obsahuje:

5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015

Cena: 34.00 €
Maxale Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Vyrobené metódou dosúšania hrozna. Hlboká, až čierna farba. Mohutná viskozita. Intenzívna, omamná vôňa sušených sliviek, čučoriedkového džemu a černicového koláča. V chuti ovocie preliate kvalitnou, horkou čokoládou. Dochuť je dlhá, mohutná a čistá.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zadarmo 1 fľaša Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 46.00 €
Kerner 5+1 zadarmo

Kerner, krásna odroda s potenciálom aj pre Slovensko. Vznikla ako Rizlingový kríženec spojený s modrou odrodou Trollinger. Vína z odrody Kerner sú prekrásne aromatické, s peknou kyselinkou a potenciálom k dlhodobému zreniu. Vinárstvo Doľany risklo, vysadilo, vyrobilo víno a my sme žasli. Víno za príjemný peniaz, s veľkou pridanou hodnotou. Ľahké, s jemným zvyškovým cukrom, avšak skvele vyvážené kyselinkou, môže byť perfektným spoločníkom na celé leto.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché

Cena: 30.25 €
Vranac 5+1 zadarmo

Čierna Hora je krajina zaliata slnkom, so silnou vinárskou tradíciou a vinohradníckym umom. Ich odroda Vranac dáva plné a bohaté vína, s tónmi sladkého bobuľového, či kôstkového ovocia a atraktívnym vmemom čierneho korenia. Naviac obsahuje obrovské množstvo látok prospešných srdcu, ako je resveratrol vďaka čomu toto víno získalo oficiálny certifikát ako preukázateľná a prospešná prevencia proti srdcovocievnym chorobám.

Balíček obsahuje:
3 fľaše Vranac 2013
2 fľaše Vranac Pro Corde 2013
+ zadarmo 1 fľaša Vranac 2013
+ zvýhodnená doprava

Cena: 37.20 €
Merlot Ilmer Elegant 5+1 zadarmo

Merlot je jedna úžasná odroda, ktorá vie dať jemné, elegantné víno ale aj mohutné a plné. Na Slovensku je to odroda neuznaná, napriek tomu, že sa preukázateľne pestuje a dorába z nej víno od roku 1930, čo je náš slovenský paradox, ale je to dôvod, prečo názov odrody nesmú vinári uvádzať na etikete a musia ho maskovať do všakovakých novotvarov. PD Mojmírovce zvolili slovo Ilmer a pridali mu slovo elegant, pretože sa jedná o elegantnú verziu tohto vína. Ochutnajte v balíčku 5+1 zadarmo, hodí sa perfektne do teplejšieho počasia, neunaví, ale osvieži a pri grilovačke sa hodí skoro ku všetkému.

Balíček obsahuje:
5 fliaš PD Mojmírovce Merlot Ilmer elegant 2015
+ zadarmo 1 fľaša PD Mojmírovce Merlot Ilmer elegant 2015

Cena: 34.75 €
Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 5+1 zadarmo

Jedno z najkrajších vín odrody Primitivo vôbec. Už dva krát ocenené medzi TOP 100 vínami sveta. Plné a úžasne extraktívne, s vôňou aj chuťou po sladkých černiciach. Nájdeme v ňom aj tóny ako čučoriedky, bylinky, marinované čierne olivy, grilované hríby či čerstvo pomleté korenie. Vychuntajte si ho v balíčku 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 2016
+ zadarmo 1 fľaša Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 77.50 €
De Conti Appassimento 5+1 zadarmo

Našli sme famózne víno z južného Talianska a museli sme sa s Vami oň podeliť v tomto balíčku 5+1 zadarmo. De Conti Appassimento je výnimočné víno vyrobené z prirodzene dosúšaného hrozna (podobne, ako to je pri slamových vínach). Husté a plné víno, koncentrácia tmavého ovocia v zrelej nasládlej forme, korenia a zrelých tanínov. Zložené z 80% odrody Primitivo a malého množtva odrôd Negroamaro a Sangiovese.

Balíček obsahuje:
5 fliaš De Conti Appassimento Rosso Puglia IGT 2015
1 fľaša De Conti Appassimento Rosso Puglia IGT 2015

Cena: 34.00 €
Masottina Prosecco DOC Frizzante 5+1 zadarmo

Svetložltá farba. Príjemná kvetinovo-ovocná vôňa s jemným náznakom maslového biskvitu. Chuť je harmonická, svieža, s pekným pravidelným perlením. Šrobovací uzáver uľahčuje podávanie, je ideálne na väčšie pitie ako veľké oslavy, či dlhšie posedenia s priateľmi a rodinou. Balíček 5+1 zadarmo obsahuje:

5 fliaš Masottina Prosecco DOC Frizzante
+ zadarmo 1 fľaša Masottina Prosecco DOC Frizzante

Cena: 29.50 €
Carl Loewen Riesling 5+1 zadarmo

Carl Loewen - viacnásobný držiteľ ocenenia za najlepšiu kolekciu vín Nemecka, vysoké hodnotenia od Roberta Parkera a neuveriteľná zanietenosť pre vinohrady. Takéto vzácne spojenie ocenení a vášne sa vidí málokedy a sme potešení, že môžeme pre Vás vyskladať túto kolekciu krásnych Rizlingov rýnsky priamo zo slávnej vinárskej oblasti Mosela.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Carl Loewen Riesling Quant 2017
1 fľaša Carl Loewen Riesling Varidor 2017
1 fľaša Carl Loewen Riesling Alte Reben (70 ročný vinohrad) 2017
1 fľaša Carl Loewen Maximin Klosteray 1. Lage Riesling 2017
1 fľaša Carl Loewen Leiwener Laurentiuslay 1. Lage Riesling (100 ročný vinohrad) 2017
+ zadarmo 1 fľaša Carl Loewen Riesling Quant 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 55.85 €
Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Očarujúca a intenzívna voňa citrusov, čiernej ríbezle, žihľavy a iných byliniek a kvetov. V pozadí dopĺňa komplexnosť vína jemná mineralita. V bohatej a prekrásne čistej chuti nájdeme okrem žihľavy aj šťavnaté ovocie. Dochuť je hamornická a dlhá.

Balíček obsahuje
5 fliaš Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough
+ zadarmo 1 fľaša Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Portugalské biele 5+1 zadarmo

Biele víno Terra de Lobos z vinárstva Casal Branco ponúkame v akcií 5+1 zadarmo, aby ste aj Vy objavili krásu tohoto šťavnatého ovocného vína. Postavené je na odrode Sauvignon 70% a lokálnej odrody Fernão Pires. Farba vína je sýto žltá. Svieža a elegantná vôňa jabĺk, marhúľ, tropického ovocia, korenia a kvetov. Chuť je príjemná, osviežujúca s výraznou ovocnou stopou a dlhou dochuťou.

Cena: 24.75 €
Zinfandel 5+1 zadarmo

Zinfandel a Primitivo sú geneticky zhodné odrody. Ochutnajte talianske Primitivo vyrobené na štýl amerického Zinfandelu. Toto polosuché červené zaujme predovšetkým ľudí, milujúcich výrazne ovocné a jemne nasládle vína.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Orion Wines The Wanted Zin Zinfandel 2016
+ zadarmo 1 fľaša Orion Wines The Wanted Zin Zinfandel 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.00 €
HR Winery Pálava 5+1 zadarmo

Pálava pochádza z Moravy, ale krásu získala aj u nás na Slovensku. Aj preto ju tak milujeme. Víno zlatožltej farby s intenzívnou vôňou kvitnúcich kvetín a ovocných tónov hrušiek a broskýň. Elegantná chuť manga a marakuje s muškátovou dochuťou.

Balíček obsahuje:
Balíček obsahuje:
5 fliaš HR Winery Pálava 2016 výber z hrozna
+ zadarmo 1 fľaša HR Winery Pálava 2016 výber z hrozna
+ zvýhodnená doprava

Cena: 36.00 €
Velkeer Chardonnay polosladké 5+1 zadarmo

Polosladké vína sú úžasné, ak sú spravené poctivo a s umom. Tomáš Sládeček z vinárstva ich vie dokonale. Pálava, Devín a teraz aj Chardonnay. Ovocné, chuťou aj vôňou plné a vzácne harmonické, s krásnou, dlhou a čistou dochuťou. Víno ocenili aj na svetovej súťaži Concours Mondial de Bruxelles a to rovno zlatom. Kto rád vína menej kyslé, jemne nasládlé, tomu určite ulahodí a jedna fľaša bude ozaj málo. Preto využite tento balíček.

5 fliaš Velkeer Chardonnay 2015 výber z hrozna polosladké
+ zadarmo 1 fľaša Velkeer Chardonnay 2015 výber z hrozna polosladké
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.50 €
Talianske Pinot Grigio 5+1 zadarmo

Vinárstvo I Castelli Romeo e Giulietta sídli v oblasti, kde pred viac než 500 rokmi napísal spisovateľ Luigi Da Porto svoju novelu o láske Rómea a Júlie. Práve tam sa rodí krásne a elegantné víno z odrody Pinot Grigio, u nás známej ako Rulandské šedé. Kôrka čerstvo upečeného chlepíka, záhradná hruška, svieža kyselinka a lahodná, ľahká chuť. Nechajte sa zlákať...

Balíček obsahuje:
5 fliaš I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2016
+ zadarmo 1 fľaša I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2016

Cena: 22.75 €
HR Winery Rizling rýnsky polosladké 5+1 zadarmo

Rizling rýnsky je kráľom vín a zároveň odroda mnohých podôb. Tá najľúbivejšia má zväčša polosuchú až polosladkú podobu. Sladké tóny sa totiž menia na lipovo-medové, s jemným korenistým podtónom. Nájdeme v ňom aj náznak zrelej marhule, jabĺčka či čerstvo natrhaných kvetov. Tento Rizling z vinárstva HR Winery pre nás spĺňa všetky tieto vnemy a vďaka balíčku 5+1 zadarmo aj skvelú cenu. Neváhajte a ochutnajte, ponuka je limitovaná.

Balíček obsahuje:
5 fliaš HR Winery Rizling rýnsky 2015 výber z hrozna polosladké
+ zadarmo 1 fľaša HR Winery Rizling rýnsky 2015 výber z hrozna polosladké

Cena: 31.25 €
Ara Single Estate Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Dokonalý Sauvignon Blanc z oblasti Marlborough. Vôňa čerstvého grapefruitu, listov čiernej ríbezle, krásne minerálna s kôstkovým ovocím v pozadí. Chuť je šťavnatá, egrešovo-ríbezľová, doplnená o tóny pokosenej trávy až žihľavy a zároveň perfektne harmonická, so sviežou a dlhotrvajúcou kyselinkou.

Balíček obsahuje
5 fliaš Ara Single Estate Sauvignon Blanc
+ zadarmo 1 fľaša Ara Single Estate Sauvignon Blanc
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Zaccagnini Bianco di Ciccio 5+1 zadarmo

Talianske vína každý miluje pre ich lahodnosť a ľúbivosť. Toto víno nie je výnimkou, naopak. Na prvý dúšok si Vás získa. Z krásneho regiónu Abruzzo zo stredu Talianska, kde nájdete 3000m vysoké hory aj prekrásne pláže. Vonia po zmesi záhradného a exotického ovocia, presne ako v Taliansku a chutí nesmierne šťavnato. Ochutnajte.

Balíček obsahuje:
5 flliaš Zaccagnini Bianco di Ciccio 2017
+ zadarmo 1 fľaša Zaccagnini Bianco di Ciccio 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.75 €
Prosecco Nuá 5+1 zadarmo

Talianske prosecco je perfektné na každú príležitosť. Môžete ho darovať niekomu blízkemu, či popíjať s priateľmi na dovolenke, ale perfektne sa hodí aj k viacerým jedlám. Nuá Prosecco je značka, ktorá si dala záležať na vzhlade i chuti, má skvelú cenu a preto že nám veľmi chutí, ponúkame ho Vám na ochutnanie ako balíček 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

5 fliaš Nuá Prosecco DOC extra dry
+ zadarmo 1 fľaša Nuá Prosecco DOC extra dry

Cena: 34.00 €
Grilujeme so svetovými vínami 5+1 zadarmo

Grilovacia sezóna je na svojom začiatku a my máme pre vás skvelý balíček vín, s ktorými sa vy aj vaši priatelia budete cítiť svetovo. Pravý nemecký Rizling, talianske Pinot Grigio, a rakúsky Veltlín. Takže odrody z oblastí, kde sa im najviac darí. Vyskúšajte, pripravte si k nim dobré jedlo a vychutnávajte kľudne až do rána.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Karl May Riesling 2016, Nemecko
2 fľaše Zaccagnini Pinot Grigio 2017, Taliansko
2 fľaše Tegernseerhof Dürnsteiner Grüner Veltliner 2016, Rakúsko
+ zadarmo 1 fľaša Karl May Riesling 2016, Nemecko
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.35 €
Limbavin Rizling vlašský reserve 5+1 zadarmo

Rizling vlašský je dominantnou odrodou malokarpatských viníc, pevne spojený so Slovenskom po dlhé roky. Preto ho milujeme a radi ho pijeme. Tento z malého vinárstva Limbavin patrí k tým veľmi vydareným a teraz máte skvelú príležitosť vychutnať si ho v našej akciovej ponuke 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

5 fliaš Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ 1 fľaša Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 48.00 €
Myslík Winery 5+1 zadarmo

Marek Myslík vyrába vína na každú príležitosť, ktoré nestoja veľa a stoja za to!

Myslík Winery je malé rodinné vinárstvo z Častej, produkujúce výhradne z vlastných vinohradov moderné, svieže a ľahké vína. Vybrali sme niekoľko zaujimavých odrôd, ktoré stoja za prechutnanie do akciového balíčka 5+1 zadarmo.

Veltlínske červené skoré 2017 suché
Svätovavrinecké rosé 2017 polosladké
Chardonnay 2017 polosladké
Tramín červený 2017 polosladké
Ríbezľové víno polosladké
+ darček Rizling vlašský 2017 suché

Cena: 23.10 €
TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Farba vína je zelenkavo-žltá. Vôňa je omamná, čerstvo pokosená žihľava sa strieda s egerešmi, sladkou broskyňou a citrónovou trávou. Chuť je šťavnatá, žihľavovo-grepová, s prekrásnou kyselinkou. Dochuť je neuveriteľne dlhá a čistá, akú poznáme z najlepších vín z oblasti Marlborough.

Balíček obsahuje:
5 fliaš TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ zadarmo 1 fľaša TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Rinforzato Terre Siciliane 5+1 zadarmo

Toto mohutné a plné víno vzniklo pod Sicílskym slnkom a to spojením dvoch najobľúbenejších odrôd Nero d'Avola a Cabernet Sauvignon. Víno má prekrásnu vôňu južného Talianska, zrelé ovocné plody sa striedajú s ušľachtilými tónmi exotického korenia. V chuti je víno hladké, výrazne ovocné s dlhým, až jemne nasládlym záverom. Balíček obsahuje:

5 fliaš Giordano vini Rinforzato Terre Siciliane 2014
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rinforzato Terre Siciliane 2014
+ doprava zadarmo

Cena: 59.75 €
Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo 5+1 zadarmo

Abruzzo, región zo stredu Talianska je obdarený úchvatnými horami aj plážami. Je plný kvetov, ovocia, olivovníkov a všetkého, čo Vám evokuje túto obľúbenú krajinu. Naviac je domovom úžasných červených vín, o čom svedčí aj odroda Montepulciano d'Abruzzo. Toto víno dokonca pred pár rokmi patrilo do výberu TOP 100 vín sveta a to je čo povedať, pri svojej nízkej cene.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo DOC 2015
+ zadarmo 1 fľaša Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo DOC 2015
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.75 €
Malé divy 5+1 zadarmo

Keď sme ich prvý krát ochutnali, povedali sme si ... namôjveru, Malé divy! Všetky vína boli totiž fantastické a neskutočne nás bavili. Keď mladí a šikovní ľudia so zápalom pre prácu vo vinici a s vínom, naviac s vlastnou pôdou robia, čo robia, výsledok je presne taký, aký by mal byť. Charakterné, perfektne zladené vína plné emócie. Ochutnajte, radi obetujeme fľašku grátis, aby ste si spravili názor na vinárstvo ako také. Tento balíček je našim darčekom pre vás.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Malé divy Irsai Oliver 2017
1 fľaša Malé divy Silvánske zelené 2016
1 fľaša Malé divy Veltlínske zelené 2016
1 fľaša Malé divy Staré Hory 2016
1 fľaša Malé divy Cabernet Sauvignon rosé 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša Malé divy Travel 2017 polosuché
+ zvýhodnená doprava

Cena: 45.60 €
Old World Zinfandel 5+1 zadarmo

Talianska odroda Primitivo, alebo ako ju poznáme z nového sveta Zinfandel, patrí k najobľúbenejším svetovým odrodám vôbec. Víno plné sladkých ovocných tónov vyvážené čokoládovým tanínom, vláčné a hladké v chuti s jemným nasládlým záverom. Presne pre tento charakter tak veľmi Primitívo milujeme. V tomto balíčku nájdete hneď 6 fliaš jedného nádherného Primitiva v krásnej fľaši.

5 fliaš Giordano vini Old World Zinfandel 2016
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Old World Zinfandel 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 35.25 €
Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 5+1 zadarmo

Krásne vína si zaslúžia byť v pohári. Aby ste si vedeli toto ľahké a pritom podmanivé vínko z Európskeho vinárstva roka vychutnať plnými dúškami, rozhodli sme sa zostaviť balíček 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2017
+ zadarmo 1 fľaša Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 38.50 €
Doľany 5+1 zadarmo

Dobré veci sa nerodia ľahko. Veľa návštev a dlhých rozhovorov sme viedli s majiteľom vinárstva v Doľanoch pánom Mikušom. Počúvali ako investuje do vinohradov, dokonca si pozval francúzov, ktorí sa starajú o vinohrady veľkých francúzskych vinárstiev aby mu poradili. Do Talianska zas nejeden krát cestoval učiť sa od najlepších robiť víno. Nakoniec nás počúvol, vybrali sme niekoľko zaujimavých odrôd a vyrobil a nafľašoval ich špeciálne pre nás. Výsledok sú krásne vína za príjemné ceny, prechutnajte...

Balíček obsahuje:
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Sauvignon 2017
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Tramín červený 2017
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Cabernet Sauvignon rosé 2017 polosuché
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Frankovka modrá 2015
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Merlot 2015
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Muškát moravský 2017

Cena: 23.40 €
Rinforzato Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Prémiové Primitivo, ktorému slávny taliansky hodnotiteľ vína udelil známku 99 bodov zo 100. Toto víno jednoducho stojí za vyskúšanie. Mohutné až explozívne naplnené sladkými ovocnými tónmi v doslova lekvárovej podobe. Dokonale uhladený tanín, ktorý perfektne dopĺňa chuť vína. V čistučkej a dlhej dochuti sa neustále striedajú nové ovocné vnemy. Keď ho raz ochutnáte, už ťažko budete chcieť niečo iné.

V balíčku nájdete:
5 fliaš Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2016
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 89.75 €
Svetový deň Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Dňa 4. mája 2018 oslavujeme svetový deň odrody Sauvignon Blanc. Ako inak osláviť tento sviatok, než vínkom z oblasti, ktorá Sauvignon preslávila. Výber 5tich fantastických Sauvignon Blanc z Novozélandského Marlborough sme doplnili o 1 grátis a tak vznikol tento akciový balíček. Vychutnajte si žihľavu, egreše, grapefruit, listy čiernej ríbezle, limetku, či čerstvo pokosenú trávu.

Balíček obsahuje:
1 fľaša TIKI Estate Sauvignon Blanc 2017
1 fľaša Ara Single Estate Sauvignon Blanc 2016
1 fľaša Summerhouse Sauvignon Blanc 2017
1 fľaša Saint Clair Premium Sauvignon Blanc 2016
1 fľaša Matua Lands & Legends Sauvignon Blanc 2015
+ zadarmo 1 fľaša Ara Pathway Sauvignon Blanc 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 63.25 €
Castello Vicchiomaggio Chianti Classico 5+1 zadarmo

Užite si závan zvodného Toskánska, čaro nízkych kopcov posiatych vinohradmi a olivovníkmi, starobylé usadlosti a dobrosrdečnosť miestnych ľudí. Predstavujeme Vám jedno z najlepších vín Chianti Classico vo svojej triede. Vinárstvo Castello Vicchiomaggio sídli v očarujúcom, stredovekom statku a z výnimočných vinohradov v oblasti Chianti Classico tvorí prekrásne, harmonické vína za fantastickú cenu.

Rubínovo červená farba, víno má krásnu intenzitu. Vôňa odhalí korenisté a kvetinové tóny, ktoré nasleduje bobuľové ovocie a mineralita. Chuť je štrukturovaná a harmonická, s vyzretými tanínmi a čistou a dlhou dochuťou.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Castello Vicchiomaggio Chianti Classico DOCG 2015
+zadarmo 1 flaša Castello Vicchiomaggio Chianti Classico DOCG 2015

Cena: 54.50 €
Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Kvalitné novozélandské Sauvignony vždy prevoňajú celú miestnosť po naliatí do pohárov a tento je skutočne prekrásny. Vinárstvo Ara patrí medzi úplnú špičku vo výrobe týchto šťavnatých, sviežich a lahodných vín. Ochutnajte náš balíček Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo a určite nám dáte zapravdu.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zadarmo 1 fľaša Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 49.25 €
Grilujeme 5+1 zadarmo

Grilovacie víkendy sú tu a s nimi aj potreba skvelého vína za dobré peniaze. Takého, ktorého s priateľmi zvládnete viac než jeden pohárik, veď s dobrou partiou sa dá debatovať až do rána. Nech sa páči, takéto vínka nájdete práve v našom balíčku Grilujeme 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Tramín červený 2017
2 fľaše Myslík Winery Silvánske červené 2017
2 fľaše Víno z dvora Pinot Blanc 2017
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Tramín červený 2017

Cena: 25.60 €
Velkeer Müller-Thurgau 5+1 zadarmo

Hľadáte ľahké, príjemne ovocné víno na príležitosť otvoriť si s priateľmi a nebáť sa dať aj druhý pohárik? Toto je v tom prípade Vaše ideálne víno.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Velkeer Müller-Thurgau 2016 akostné odrodové
+ zadarmo 1 fľaša Velkeer Müller-Thurgau 2016 akostné odrodové

Cena: 22.00 €
Eshop prevádzkuje spoločnosť Grandvino s.r.o. Tel: +421 948 244 889 Email: obchod@akevino.sk